CPF0805B2R94E1
MFR.Part #
CPF0805B2R94E1
JLCPCB Part #
C4157858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS