RN73C1J12K7BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J12K7BTG
JLCPCB Part #
C3978446
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS