RQ73C2B8K45BTD
MFR.Part #
RQ73C2B8K45BTD
JLCPCB Part #
C4309456
Description
-55℃~+155℃ 400mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS