RQ73C2A4K53BTD
MFR.Part #
RQ73C2A4K53BTD
JLCPCB Part #
C2083670
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS