RQ73C2A45K3BTD
MFR.Part #
RQ73C2A45K3BTD
JLCPCB Part #
C4123503
Description
-55℃~+155℃ 200mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS