RQ73C2B4K53BTD
MFR.Part #
RQ73C2B4K53BTD
JLCPCB Part #
C4352653
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS