CPF0201B237RE
MFR.Part #
CPF0201B237RE
JLCPCB Part #
C3960967
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS