RN73C2A2K15BTD
MFR.Part #
RN73C2A2K15BTD
JLCPCB Part #
C1716402
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS