HSA25R10J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSA25R10J
JLCPCB Part #
C7286558
Package
Plugin
Description
100mΩ 25W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS