RP73D2A169KBTDF
MFR.Part #
RP73D2A169KBTDF
JLCPCB Part #
C4257397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS