RQ73C2A2K15BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2A2K15BTD
JLCPCB Part #
C2083767
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 2.15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS