RN73C2A10RBTG
MFR.Part #
RN73C2A10RBTG
JLCPCB Part #
C1356640
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 10Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS