RN73C2A10R5BTG
MFR.Part #
RN73C2A10R5BTG
JLCPCB Part #
C3929251
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS