RP73D2A226KBTG
MFR.Part #
RP73D2A226KBTG
JLCPCB Part #
C4157177
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount