RN73C2A10R2BTG
MFR.Part #
RN73C2A10R2BTG
JLCPCB Part #
C4333241
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS