CRGP0805F2K2
MFR.Part #
CRGP0805F2K2
JLCPCB Part #
C4306083
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS