RN73C2A150RBTG
MFR.Part #
RN73C2A150RBTG
JLCPCB Part #
C4165911
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS