RN73C1J7K5BTD
MFR.Part #
RN73C1J7K5BTD
JLCPCB Part #
C1715499
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS