RN73C1J7R5BTD
MFR.Part #
RN73C1J7R5BTD
JLCPCB Part #
C4172361
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS