SG73S1JTTD2203F
MFR.Part #
SG73S1JTTD2203F
JLCPCB Part #
C4098965
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS