RN73C1J75KBTD
MFR.Part #
RN73C1J75KBTD
JLCPCB Part #
C1716043
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS