CPF0603F124RC1
MFR.Part #
CPF0603F124RC1
JLCPCB Part #
C2086134
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS