RN73C1J1K5BTD
MFR.Part #
RN73C1J1K5BTD
JLCPCB Part #
C1716407
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS