RN73C1J150KBTG
MFR.Part #
RN73C1J150KBTG
JLCPCB Part #
C4149855
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS