RN73C1J15KBTG
MFR.Part #
RN73C1J15KBTG
JLCPCB Part #
C4230983
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS