RN73C1J221RBTG
MFR.Part #
RN73C1J221RBTG
JLCPCB Part #
C4204432
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS