RN73H1JTTD70R6B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD70R6B10
JLCPCB Part #
C4234163
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS