CRGH2512F232K
MFR.Part #
CRGH2512F232K
JLCPCB Part #
C1705948
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS