HSC100204RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC100204RJ
JLCPCB Part #
C6054395
Package
Plugin
Description
100W 204Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS