RLW73H2FR015TE
MFR.Part #
RLW73H2FR015TE
JLCPCB Part #
C6650041
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS