3430H2F7R5TE
MFR.Part #
3430H2F7R5TE
JLCPCB Part #
C6385250
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS