RLW73H2FR027TE
MFR.Part #
RLW73H2FR027TE
JLCPCB Part #
C6650043
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 27mΩ Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS