RLW73H2FR010TE
MFR.Part #
RLW73H2FR010TE
JLCPCB Part #
C6975715
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS