T92S7A12-24
MFR.Part #
T92S7A12-24
JLCPCB Part #
C1563757
Package
Plugin
Description
-55℃~+65℃ 15ms 15ms 24V 277V@AC 30A AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件 Power Relays ROHS