RGP0207CHJ82M
MFR.Part #
RGP0207CHJ82M
JLCPCB Part #
C1399151
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82MΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS