RQ73C2A274KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A274KBTD
JLCPCB Part #
C4190122
Description
-55℃~+155℃ 200mW 274kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS