RGP0207CHJ68M
MFR.Part #
RGP0207CHJ68M
JLCPCB Part #
C1399150
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68MΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS