RGP0207CHJ10M
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RGP0207CHJ10M
JLCPCB Part #
C1399157
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS