RGP0207CHJ22M
MFR.Part #
RGP0207CHJ22M
JLCPCB Part #
C1399975
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 22MΩ 250mW Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS