HSC200150RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC200150RJ
JLCPCB Part #
C1568035
Package
Plugin
Description
150Ω 200W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS