RA73F1J806RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J806RBTDF
JLCPCB Part #
C4184950
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS