RA73F1J309RBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F1J309RBTDF
JLCPCB Part #
C6373850
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS