H416K2BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H416K2BYA
JLCPCB Part #
C3520374
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS