RA73F1J80R6BTDF
MFR.Part #
RA73F1J80R6BTDF
JLCPCB Part #
C4133225
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS