CPF0201D249RE1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201D249RE1
JLCPCB Part #
C2146960
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 15V 249Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS