RA73F1J866RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J866RBTDF
JLCPCB Part #
C3925572
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS