RA73F1J23K7BTDF
MFR.Part #
RA73F1J23K7BTDF
JLCPCB Part #
C5842089
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS