TE60B68RJ
MFR.Part #
TE60B68RJ
JLCPCB Part #
C7067390
Description
60W 68Ω Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS