RA73F1J23K2BTDF
MFR.Part #
RA73F1J23K2BTDF
JLCPCB Part #
C6960518
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS