SG73P1JRTTD110G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JRTTD110G
JLCPCB Part #
C5750761
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS